Typ projektu

rodinné dvojdomy

Dátum realizácie

2018

Lokalita

Chorvátsky Grob – Čierna Voda

Stav

ukončené

O projekte

V obci Chorvátsky Grob, časti Čierna Voda, sme dokončili výstavbu troch rodinných dvojdomov, bungalovov, pripravených na predaj, s výmerou približne 110m2. Mimoriadne dobrá dostupnosť do Bratislavy, plná občianska vybavenosť (škôlka, škola, zdravotné stredisko, lekáreň, supermarket, MHD, rekreačné vyžitie – tenisové kurty, jazdecký areál, cyklotrasa) a pojokná poloha robia z tejto lokality skutočne atraktívne miesto na bývanie.

Zároveň v rovnakej lokalite realizujeme výstavbu tzv. drevodomu. Ekologické bývanie je už niekoľko rokov trendom v západných krajinách. Drevodom dáva majiteľovi možnosť žiť nielen ekologicky, ale aj moderne a krásne. Pre spoločnosť AuPortal je to v tomto smere pilotný projekt a podľa záujmu klientov budeme v budúcnosti zvažovať aj viacero podobných, ekologicky ladených, projektov. 

V lokalite Čierna Voda plánujeme v budúcnosti výstavbu ďalších rodinných domov – bungalovov, ktorých výstavbu budeme taktiež realizovať až do finálneho štandardu, t.j. stačí len začať bývať.

Galéria

Lokalita

Dvojdomy Čierna voda

Dokumenty na stiahnutie

Pôdorys